Довбик дебютував за Рому на домашньому стадіоні: як завершився матч Серії А і як зіграв український нападник

11165
5 голосів
Артем Довбик у матчі з Емполі. Фото: Getty Images
У неділю, 25 серпня, Рома українського нападника Артема Довбика несподівано вдома програла Емполі (1:2) у рамках другого туру чемпіонату Італії. Українець дебютував перед домашньою публікою.

Рома Артема Довбика поступилася Емполі (1:2) в другому турі Серії А.

Український форвард провів на полі усі 90 хвилин та не відзначився особливо гострими моментами. Це був його перший матч на «Стадіо Олімпіко».

Емполі вийшов вперед на 45-й хвилині, коли з передачі Лоренцо Коломбо забив Еммануель Г’ясі. На 61-й хвилині гості подвоїли рахунок завдяки пенальті, який реалізував Коломбо.

На 80-й хвилині Ромі вдалося відіграти один м'яч силами Ельдора Шомуродова з передачі Томмазо Бальданці (обидва вийшли на заміну). На більше господарів не вистачило.

Футбол. Серія А. Другий тур

Рома – Емполі – 1:2

Голи: Шомуродов, 80 – Г’ясі, 45, Коломбо, 61 (пен.)