Український футболіст забив найкращий гол сезону у команді з топчемпіонату Європи: це не Мудрик і не Довбик

5307
6 голосів
Віктор Коваленко, фото: ФК Емполі
Гол українського півзахисника Емполі Віктора Коваленка було визнано найкращим у минулому сезоні Серії А для тосканців. Футболіст вразив ворота Наполі у 12-му турі.

Гол хавбека Емполі Віктора Коваленка визнали найкрасивішим у минулому сезоні чемпіонату Італії для тосканців.

12 листопада 2023 року Емполі зіграв гостьовий матч 12-го туру Серії А проти Наполі, в якому здобув перемогу з рахунком 1:0. Єдиний гол на 91-й хвилині тієї зустрічі неймовірним ударом з кута штрафного майданчика у дальню дев'ятку забив Коваленко, який вийшов на заміну на 71-й хвилині.

Цей м'яч настільки сподобався вболівальникам, що вони визнали його найкращим у сезоні.