Найкращий бомбардир УПЛ вперше став чемпіоном Італії: рекордсмен України взяв титул у феєричному дербі

1117
2 голоси
Генріх Мхітарян. Фото: Getty Images
У понеділок, 22 квітня, Інтер колишнього півзахисника Шахтаря Генріха Мхітаряна у дербі здолав Мілан (2:1) та достроково став чемпіоном Італії.

Інтер Генріха Мхітаряна у 33-му турі Серії А обіграв Мілан (2:1) та став чемпіоном Італії.

Гості вели у рахунку 2:0 завдяки голам Франческо Ачербі (асист Бенжамена Павара) на 18-й хвилині та Маркуса Тюрама на 49-й.

На 80-й хвилині один гол зумів відіграти Фікайо Томорі, однак вже нічого не завадило Інтеру виграти титул.

У компенсований час у гравців здали нерви, і справа дійшла до бійки, у наслідок якої були вилучені Тео Ернандес, Дензел Дюмфріс та Давіде Калабрія.

Футбол. Серія А. 33-й тур

Мілан – Інтер – 1:2

Голи: Томорі, 80 – Ачербі, 18, Тюрам, 49

Вилучення: Ернандес, 90+4, Калабрія, 90+7 – Дюмфріс, 90+4

• Ексхавбек Шахтаря Генріх Мхітарян в цьому матчі провів на полі усі 90 хвилин. Протягом сезону він взяв участь у 41 поєдинку в усіх турнірах, в яких забив два голи та віддав вісім результативних передач;
  • 35-річний вірменин виступав за Шахтар із 2010 по 2013 рр. (106 матчів, 44 голи, 23 асисти). Також в Україні він грав за донецький Металург із 2009 по 2010 рр. (45 матчів, 17 голів, 11 асистів);
  • У сезоні 2012/13 футболіст поставив досі чинний рекорд УПЛ, забивши протягом кампанії 25 голів;
  • Після Шахтаря, окрім Інтера, Мхітарян також грав за дортмундську Боруссію (2013-2016 рр.), Манчестер Юнайтед (2016-2018 рр.), Арсенал (2018-2019 рр.), та Рому (2019-2020 рр.), однак лише вперше виграв чемпіонський титул у Європі.