Коваленко вийшов на заміну у грі Емполі проти Лечче: чи допоміг українець своїй команді

63
Віктор Коваленко, фото: Google
Сьогодні, 13 квітня, Емполі на виїзді програв Лечче у матчі 32-го туру Серії А. Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко вийшов на заміну.

Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко взяв участь у матчі 32-го туру Серії А проти Лечче (0:0).

Коваленко вийшов на заміну на 70-й хвилині гри. Українець не зумів відзначитися результативними діями.

На перших хвилинах матчу судді скасували гол форварда Емполі Альберто Черрі через гру рукою.

Лечче вирвав перемогу на останніх хвилинах гри завдяки голу півзахисника Ніколи Сансоне.

Серія А. 32-й тур.

Лечче – Емполі – 1:0

Гол: Сансоне, 90.

• На початку лютого Віктор відновився після травми та відтоді виходив на поле у шести з восьми матчів Емполі.
  • Для Коваленка це був 16-й матч у цьому сезоні Серії А. В його активі один гол та один асист.
  • Емполі посідає 16-ту сходинку у турнірній таблиці. В активі команди 28 балів. Наступну гру в чемпіонаті Емполі проведе 20 квітня проти Наполі.