Коваленко взяв участь у матчі проти Болоньї: Емполі втратив нічию на останній компенсованій хвилині

101
Віктор Коваленко, фото: Google
Вчора, 15 березня, Емполі вдома програв Болоньї у матчі 29-го туру Серії А. Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко вийшов на заміну.

Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко взяв участь у матчі 29-го туру Серії А проти Болоньї (0:1).

Коваленко вийшов на заміну на 66-й хвилині гри. За 24 хвилини на полі він віддав дві точні передачі, програв одне єдиноборство, один раз сфолив та чотири рази втратив м’яч.

Емполі мінімально поступився, пропустивши єдиний гол у компенсований час.

Серія А. 29-й тур.

Емполі – Болонья – 0:1

Гол: Фаббіан, 90+4.

• На початку лютого Віктор відновився після травми та відтоді виходив на поле у шести з семи матчів Емполі. Для Коваленка це був 15-й матч у сезоні Серії А. В його активі один гол та один асист.
  • Емполі посідає 17-ту сходинку у турнірній таблиці. В активі команди 25 балів. Команда програла останні три гри поспіль.
  • Наступну гру в чемпіонаті Емполі проведе 1 квітня на виїзді проти Інтера.