Емполі вирвав перемогу у грі з Сассуоло: Коваленко вперше у цьому році потрапив до стартового складу

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
264
Віктор Коваленко, фото: Google
Сьогодні, 24 лютого, Емполі на виїзді переміг Сассуоло у матчі 26-го туру Серії А. Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко вийшов у старті.

Емполі в гостях переміг Сассуоло.

Гості вийшли вперед на початку гри завдяки голу захисника Себастьяно Луперто. Сассуоло відігрався на 54-й хвилині зусиллями Андреа Пінамонті.

У другому таймі команди також обмінялися голами. За Емполі з пенальті відзначився Мбайе Н'янг. Гравець Сассуоло Джанмарко Феррарі згодом зрівняв рахунок.

Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко розпочав поєдинок у старті, це його перша поява в основі команди у 2024 році.

Коваленко відіграв 80 хвилин, після чого його замінили на Сімоне Бастоні. Саме Бастоні приніс перемогу Емполі на четвертій компенсованій хвилині.

Українець отримав від статистичного порталу SofaScore оцінку 6,6.

Серія А. 26-й тур.

Салернітана – Емполі – 2:3

Голи: Пінамонті, 54, Феррарі, 77 – Луперто, 11, Н'янг, 64 (з пенальті), Бастоні, 90+4.

• Емполі посідає 16-ту сходинку у таблиці. В активі команди 25 балів.
  • Коваленко в цьому сезоні провів за команду 12 матчів, у яких забив один гол та віддав одну результативну передачу.
  • У цьому році Віктор виходив на заміну у грі Салернітаною 9 лютого, до цього він через травму востаннє з’являвся на полі 30 грудня 2023 року у гостьовій грі із Кальярі (0:0) у 18-му турі Серії А.
  • Наступну гру в чемпіонаті Емполі проведе 3 березня вдома проти Кальярі.