Емполі вдома зіграв внічию з Фіорентиною: чим запам'ятався Коваленко

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
187
Віктор Коваленко, фото: Google
Сьогодні, 18 лютого, Емполі вдома зіграв внічию з Фіорентиною у матчі 24-го туру Серії А. Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко провів поєдинок на лаві запасних.

Емполі вдома зіграв внічию з Фіорентиною.

Гості вийшли вперед в середині першого тайму завдяки голу Лукаса Бельтрана. Емполі відігрався на 56-й хвилині зусиллями Мбайе Н'янга, який реалізував пенальті.

Український півзахисник Емполі Віктор Коваленко розпочав поєдинок на лаві запасних. Хавбек так і не з'явився на полі.

Серія А. 25-й тур.

Салернітана – Емполі – 1:1

Голи: Н'янг, 56 (з пенальті) – Бельтран, 29.

• Емполі посідає 16-ту сходинку у таблиці. В активі команди 22 бали.
  • Коваленко в цьому сезоні провів за команду 11 матчів, у яких забив один гол та віддав одну результативну передачу.
  • Віктор виходив на заміну у грі Салернітаною 9 лютого, до цього він через травму востаннє з’являвся на полі 30 грудня 2023 року у гостьовій грі із Кальярі (0:0) у 18-му турі Серії А.
  • Наступну гру в чемпіонаті Емполі проведе 24 лютого в гостях проти Сассуоло.