Малиновський не допоміг створити сенсацію: Дженоа на останній хвилині втратила перемогу проти чемпіона Серії А

383
Руслан Малиновський. Фото: Google
У суботу, 17 лютого, відбувся матч 25-го туру італійської Серії А, в якому зустрічалися Наполі та Дженоа Руслана Малиновського. Гра завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • Руслан Малиновський розпочав матч на лаві для запасних.
  • У четвертому турі Дженоа та Наполі розписали на «Луїджі Ферраріс» результативну нічию, 2:2.

У першій половині поєдинку чинний чемпіон Італії мав перевагою над гостями за усіма важливими статистичними показниками, але відкрити рахунок так і не зумів.

Старт другого тайму шокував Наполі, адже гості вийшли вперед – результативний удар на свій рахунок записав Френдруп.

Відзначимо, що Малиновський вийшов на поле на 75-й хвилині поєдинку.

Коли здавалося, що команда українця створить сенсацію, Наполі відігрався. Точним ударом відзначився Нгонге.

Серія А, 25-й тур

Наполі – Дженоа – 1:1

Голи: Нгонге, 90 – Френдруп, 48

• Після 25 турів Дженоа має в активі 30 очок та посідає 12-ту сходинку в турнірній таблиці італійської Серії А.
  • Наполі з 36-ма заліковими пунктами у доробку займає дев’яте місце.
  • Руслан Малиновський в поточному сезоні провів 23 поєдинки в усіх офіційних турнірах: три голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 30-річного українського атакувального півзахисника в десять мільйонів євро.