«Магія Малиновського»: огляд італійської преси на ефектний гол українця у матчі Дженоа – Аталанта

791
Руслан Малиновський. Фото: Google
Півзахисник Дженоа забив гол у ворота Аталанти у матчі 24-го туру чемпіонату Італії, але не врятував команду від розгрому – 1:4. Українець дізнався оцінку своєї гри від преси.

У матчі 24-го туру Серії А Дженоа на своєму полі зазнала розгромної поразки від Аталанти з рахунком 1:4.

Руслан Малиновський відіграв увесь матч, забив гол та отримав вище середньої по команді оцінку від статистичного порталу.

▶️ Відео голу Руслана Малиновського у ворота Аталанти дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Італійська преса позитивно оцінила виступ нашого співвітчизника, відзначивши його гол.

Тuttomercatoweb – 7/10

Магія Малиновсього. Джилардіно випускає його в центрі поля. Проти своєї колишньої команди український фантазер починає трохи скуто, але потім забив коронним ударом здалеку.

Calcio Genoa – 7/10

У першому таймі багато фолив і в нього мало що виходило. Але потім він забив найкласичніший із своїх голів фірмовим ударом лівою ногою з-за меж поля.

Sport Virgilio – 6.5/10

Третій гол у лізі і, як завжди, його голи ніколи не бувають тривіальними.

Oasport – 6.5/10

Після складного першого тайму він зрівняв рахунок на початку другого ударом з лівої ноги, який не залишив Карнесеккі жодних шансів. Але цього виявилось недостатньо, щоб набрати очки.

• Після цієї гри Дженоа посідає 12 місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії, маючи 29 очок.
  • В наступному матчі 17 лютого «грифони» на виїзді зустрінеться з Наполі.
  • Руслан Малиновський у нинішньому сезоні провів 23 поєдинки за клуб, забив три голи та віддав дві результативні передачі.