Трубін вперше зіграв за Бенфіку у Лізі Європи: чи пропустив українець і з яким рахунком завершився матч

374
Анатолій Трубін. Фото: ФК Бенфіка
У четвер, 15 лютого, Бенфіка Анатолія Трубіна вдома здолала Тулузу (2:1) у першій зустрічі в рамках стикових матчів Ліги Європи сезону 2023/24.

Бенфіка Анатолія Трубіна обіграла Тулузу (2:1) у першій зустрічі стикових матчів Ліги Європи.

Український воротар у своєму першому матчі за Бенфіку у ЛЄ провів на полі усі 90 хвилин та виконав один сейв.

⚽️ Відео пропущеного голу Трубіним дивіться у нашому телеграм-каналі

Португальська команда домінувала протягом матчу та зрештою знайшла свій гол на 68-й хвилині, коли рефері призначив пенальті за гру рукою у власному штрафному майданчику захисника Тулузи. Покарання чітко реалізував Анхель Ді Марія.

Гості зрівняли цифри на табло на 75-й хвилині гри. Міккель Деслер отримав пас від Тейса Даллінги та влучно пробив по воротах.

У компенсований арбітром час два попередження та вилучення з поля заробив захисник Тулузи Крістіан Мавісса Елебі.

Перемогу Бенфіка вирвала завдяки другому пенальті у матчі на 90+8-й хвилині. Удар із позначки знову влучно виконав Ді Марія.

• WhoScored оцінив гру Трубіна на 6,0/10 (найгірший бал у команді);
  • Sofascore поставив українцю 6,5/10 (найгірший бал у команді).

Бенфіка – Тулуза – 2:1

Голи: Ді Марія, 68 (пен.), 90+8 (пен.) – Деслер, 75

Вилучення: Елебі, 90+7

• Матч-відповідь між командами відбудеться 22 лютого. Гра розпочнеться о 19:45 за київським часом:
  • Трубін в цьому сезоні провів за Бенфіку 30 матчів, у яких пропустив 26 голів (11 поєдинків «на нуль»).