Бельгія і Франція розіграли путівку в 1/4 фіналу Євро-2024: як завершився матч останнього суперника України

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
453
Антуан Грізманн радіє забитому голу, фото: Reuters
В понеділок, першого липня, Франція і Бельгія у Дюссельдорфі зіграли матч 1/8 фіналу Євро-2024. Поєдинок завершився перемогою французів з рахунком 1:0.

Франція і Бельгія розіграли путівку в чвертьфінал чемпіонату Європи 2024. Перший тайм завершився нульовою нічиєю, хоча в пасиві французів виявилося аж три жовті картки вже на 24-й хвилині.

Друга половина зустрічі теж проходила без забитих голів, поки Рандаль Коло-Муані на 85-й хвилині не відкрив рахунок потужним ударом з розвороту у штрафній. Варто відзначити, що він вийшов на заміну лише на 62-й хвилині.

🔥Відео переможного голу🔥

Але згодом гол переписали на захисника Бельгії Яна Вертонгена.

Євро-2024. 1/8 фіналу. Дюссельдорф

Франція – Бельгія – 1:0

Голи: Вертонген (85, автогол)

• Нагадаємо, що в останньому турі групового етапу збірна України не змогла обіграти бельгійців (0:0) і покинула турнір, не вийшовши в плей-оф.
  • В 1/4 фіналу Франція зіграє з переможцем пари Португалія – Словенія.
  • В чвертьфіналі вже визначено наступні пари: Іспанія – Німеччина, Англія – Швейцарія.