Україна здобула вольову перемогу на Євро-2024: Шапаренко і Яремчук шокували Словаччину – турнірна таблиця

522
Роман Яремчук після переможного голу у ворота словаків. Фото: УЄФА
Сьогодні, 21 червня, у рамках другого туру групового етапу чемпіонату Європи у Німеччині національна команда України зустрілася зі збірною Словаччини – 2:1 на користь команди Реброва.
  • У першому турі групового етапу Євро-2024 Словаччина обіграла Бельгію (1:0), а збірна України зазнала нищівної поразки від Румунії (0:3).
  • Цей матч для українців та словаків став дев'ятим протистоянням. В активі нашої національної команди у попередніх іграх три перемоги, три нічиї. І дві поразки у пасиві. Різниця м'ячів – 9:10 на користь словаків.
  • Остання до сьогодні зустріч відбулася у листопаді 2018 року у рамках Ліги націй. І завершилася розгромною поразкою підопічних Андрія Шевченка – 1:4.
  • Артем Довбик сьогодні святкує свій 27-й день народження.

Сергій Ребров на матч проти словаків зробив чотири зміни у стартовому складі у порівнянні з поєдинком проти румунів:

• Трубін замість Луніна
  • Тимчик замість Коноплі
  • Бражко замість Степаненка
  • Ярмоленко замість Циганкова

Вже на старті зустрічі словаки мали дві нагоди, щоб відкрити рахунок, але надійно зіграв Трубін. Але на 18-й хвилині зустрічі голкіпер Бенфіки не зміг виручити українців. Зінченко не дострибнув до подачі з флангу, а Шранц результативно зіграв головою, забивши свій другий гол на Євро-2024.

Гол у ворота збірної України. Фото: УЄФА

Синьо-жовті пішли вперед і були близькими до того, щоб зрівняти рахунок, але удар Тимчика прийняла на себе стійка воріт Дубравки.

Відзначимо, що збірна України нанесла два удари в площину воріт у першому таймі, Словаччина – п’ять.

▶️ Відео голів матчу Словаччина – Україна дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Ребров у перерві знайшов потрібні слова, адже у першій половині другого тайму українці провели разючу контратаку, яка завершилася точним та результативним ударом Шапаренка.

Микола Шапаренко після голу у ворота словаків. Фото: УЄФА

Трохи пізніше Яремчук та Мудрик виходили вдвох на ворота словаків, але удар вінгера нашої збірної з гострого кута відбила стійка воріт суперника.

А на 79-й хвилині м’яч все ж опинився у воротах наших суперників. Результативний удар до свого активу записав Яремчук.