Українця випустили спробувати створити диво в матчі з Ман Сіті: як завершилася гра і які оцінки йому виставили

1685
Єгор Ярмолюк. Фото: ФК Брентфорд
У понеділок, 5 лютого, Брентфорд українського хавбека Єгора Ярмолюка вдома поступився Манчестер Сіті (1:3) у рамках 23-го туру чемпіонату Англії.

Брентфорд Єгора Ярмолюка програв Манчестер Сіті (1:3) у 23-му турі АПЛ. Український хавбек з’явився на полі на 76-й хвилині.

Рахунок у матчі відкрили господарі силами Ніла Мопе, якому асистував Марк Флеккен.

Гості зуміли відігратися до перерви на 45+3-й хвилині після того, як вдало на добиванні спрацював Філ Фоден.

На 53-й хвилині Фоден вже вивів свою команду уперед влучним ударом головою після подачі Кевіна Де Брюйне.

Той таки Фоден і поставив крапку у грі, відгукнувшись на пас Ерлінга Голанда, здорово пробивши по воротах і оформивши хет-трик.

Брентфорд – Манчестер Сіті – 1:3

Голи: Мопе, 21 – Фоден, 45+3, 53, 70

• WhoScored оцінив гру Ярмолюка на 6,0/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,6/10.

Брентфорд після цього матчу перебуває на 15-й сходинці у таблиці АПЛ. В активі команди 22 очки після 22 проведених поєдинків.

• Ярмолюк в цьому сезоні взяв участь у 17 зустрічах, результативними діями не відзначався;
  • Наступну гру в чемпіонаті «бджоли» проведуть в гостях проти Вулвергемптона 10 лютого.