Борнмут із Забарним зіграв у нічию проти Ноттінгем Форест: українець став найкращим захисником своєї команди

219
Ілля Забарний. Фото: Google
У поєдинку 23-го туру англійської Прем'єр-ліги Борнмут не зміг втримати перемогу над Ноттінгем Форестом, розійшовшись з суперниками миром (1:1). Український бек «вишень» Ілля Забарний відіграв повний матч.

Борнмут вдруге за чотири дні зіграв внічию у рамках АПЛ, але, якщо мирова на виїзді з Вест Хемом (1:1) є однозначно позитивним результатом для команди Андоні Іраоли, то один пункт в домашньому протистоянні з Ноттінгем Форестом – ні.

По аналогії з матчем у Лондоні розвивалися події і на «Віталіті»: «вишні» швидко, вже на п’ятій хвилині, вийшли вперед, дякуючи голу Джастіна Клюйверта, але втримати перевагу не змогли навіть до перерви.

Один з лідерів «лісників» Каллум Хадсон-Одой відновив статус-кво в аккурат перед свистком на відпочинок – на 45-й хвилині.

Тайм номер два голами не потішив, а «найцікавішою» подією стала пряма червона хавбеку Борнмута Філіпу Біллінгу.

Ілля Забарний відіграв у звітному поєдинку всі 90 + хвилин, але жодними результативними діями не відзначився.

Від Sofascore саме українець отримав найвищий бал серед захисників Борнмута – 6.7.

Англія. Прем'єр-ліга, 23-тур

Борнмут – Ноттінгем Форест 1:1 (1:1)

Голи: Клюйвер, 5 – Хадсон-Одой, 45.

Вилучення: Біллінг, 84.

• Після 23-х турів Борнмут має в активі 27 очок та посідає 12-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • Ноттінгем Форест з 21-м очком у доробку йде на 16 позиції.
  • У наступному турі підопічні Андоні Іраоли вирушать до Лондона, де протистоятимуть місцевому Фулхему. Поєдинок заплановано на 10 лютого. Початок гри о 17:00.
  • Ноттінгем Форест у турі номер 24 вдома прийматиме Ньюкасл. Гра відбудеться 10 лютого. Стартовий свисток прозвучить о 19:30.
  • Ілля Забарний в поточному сезоні провів за Борнмут 26 поєдинків в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 21-річного українського центрального захисника в 25 мільйонів євро.