Фантастична розв’язка матчу Миколенка: Евертон врятувався в кінцівці гри і нівелював дубль експартнера Віталія

406
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У суботу, 3 лютого, Евертон українського захисника Віталія Миколенка вдома розписав мирову із Тоттенхемом (2:2) у рамках 23-го туру чемпіонату Англії.

Евертон Віталія Миколенка зіграв внічию із Тоттенхемом (2:2) у 23-му турі АПЛ. Український захисник провів на полі усі 90 хвилин.

Гості вийшли уперед на четвертій хвилині матчу. Ексгравець «ірисок» Рішарлісон отримав розрізну передачу від Ієнома Удогі та з меж штрафного майданчика вразив ворота.

Евертон відповів на 30-й хвилині. Точний удар головою після подачі з кутового від Джеймса Тарковського вдався Джеку Гаррісону.

Другий м’яч «шпори» провели на 41-й хвилині. Рішарлісон отримав пас від Джеймса Меддісона та завдав влучного красивого удару із середньої дистанції.

Врятував господарів на 90+4-й хвилині гол Джерреда Брентвейта, який ударом головою замкнув флангову подачу.

Евертон – Тоттенхем – 2:2

Голи: Гаррісон, 30, Брентвейт, 90+4 – Рішарлісон, 4, 41

• WhoScored оцінив гру Миколенка на 6,8/10;
  • Sofascore також поставив українцю 6,8/10.

Евертон розташовується на 17-й сходинці у таблиці. В активі команди 19 очок (десять балів із команди зняли за порушення фінансового фейр-плей).

• Миколенко в цьому сезоні провів за Евертон 24 матчі, у яких забив два голи.
  • Свій наступний матч «іриски» проведуть 10 лютого. Вони в гостях протистоятимуть Манчестер Сіті у рамках АПЛ.