Русин пофеєрив за молодіжку Сандерленда: відео дубля українця у матчі проти Лідса

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
397
Назарій Русин. Фото: Google
Український нападник англійського Сандерденда Назарій Русин відзначився двома голами за молодіжну команду «чорних котів» у поєдинку проти Лідса.

Забив за один матч, як за 16 попередніх. Мова про нападника національної збірної України Назарія Русина, якого, як-то кажуть, прорвало. Але, на жаль, не в матчі за головну команду Сандерленда, а молодіжку «чорних котів».

Колишньому динамівцю вистачило шести хвилин у першому таймі в період з 34-ї по 40-у, щоб двічі пробити повз Гаррі Крісті.

▶️  Відео дублю Назарія Русина дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У підсумку Сандерленд U-21 переміг одноліток з Лідса з рахунком 3:1. Русин відіграв повний матч.

• Після 29-ти турів головна команда Сандерленда має в активі 43 очки та займає восьму сходинку в турнірній таблиці Чемпіоншипу.
  • У наступному турі «чорні коти» на виїзді зіграють проти Мідлсбро. Поєдинок заплановано на 4 лютого. Початок гри о 14:00 за київським часом.
  • Назарій Русин в поточному сезоні зіграв за Сандерленд (включно з молодіжною командою) 17 поєдинків в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у два мільйони євро.