Челсі знищив Мідлсбро та вийшов у фінал Кубка ліги: Мудрик зіграв тайм та отримав жовту картку

404
Михайло Мудрик у матчі проти Мідлсбро. Фото: Google
Сьогодні, 23 січня, на «Стемфорд Брідж» пройшов другий матч півфіналу Кубка ліги Англії, в якому Челсі зустрічався з Мідлсбро. Поєдинок завершився перемогою господарів поля з рахунком 6:1.
  • Перший матч на стадії півфіналу Кубка англійської ліги Челсі програв Мідлсбро – 0:1.
  • До того матчу сині дев’ять разів поспіль вигравали у свого сьогоднішнього суперника.
  • Михайло Мудрик розпочав поєдинок у стартовому складі лондонців та був замінений у перерві.

Челсі вирішив долю поєдинку вже в першому таймі. На 15-й хвилині Стерлінг викотив на Брою, а тому не дали пробити, але Хоусон випередив албанця та вразив власні ворота.

На 29-й хвилині гри після невдалого удару Брої м’яч відлетів до Фернандеса, а той пробив точно в кут. Майже відразу Дісасі після передачі Стерлінга довів рахунок до розгромного – 3:0.

Побиття суперника у першій половині гри завершив Палмер.

Відзначимо, що на початку матчу Мудрик отримав жовту картку за неспортивну поведінку, а на другий тайм українець вже не вийшов. Замість нашого співвітчизника на полі з’явився Мадуеке.

У другій половині поєдинку Палмер зумів оформити дубль точним ударом на 77-й хвилині, а крапку голам Челсі у цій грі поставив Мадуеке.

Мідлсбро ж спромігся на гол престижу на 88-й хвилині – результативний постріл на рахунку Роджерса.

Кубок англійської ліги, 1/2 фіналу

Челсі – Мідлсбро – 6:1

Голи: Хоусон, 15 (автогол), Фернандес, 29, Дісасі, 36, Палмер, 42, 77, Мадуеке, 81 – Роджерс, 88

У фіналі Кубка Челсі зіграє з переможцем пари Ліверпуль - Фулгем (перша гра – 2:1).

• У чемпіонаті Англії Челсі має в активі 31 бал після 21-го туру та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі сині вдома прийматимуть Астон Віллу. Поєдинок заплановано на 26 січня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 21:45 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 25 матч в усіх офіційних турнірах, забив чотири голи та віддав дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця в 40 мільйонів євро.