Оцінили вище за Беллінгема: Русин отримав вердикт від аналітиків за програшний матч Сандерленда

755
Назарій Русин. Фото: Google
У поєдинку 28-го туру англійського Чемпіоншипу Сандерленд на власному полі мінімально поступився Халлу (0:1). Український нападник «чорних котів» Назарій Русин у битві з «тиграми» відіграв 71-ну хвилину.

Напередодні Сандерленд зазнав другої поспіль поразки в Чемпіоншипі, вдома мінімально поступившись Халлу (0:1).

Єдиний гол у цьому поєдинку на 71-й хвилині забив орендований у Ліверпуля португальський півзахисник Фабіу Карвалью.

Український нападник Сандерленда Назарій Русин розпочав гру зі старту та провів на полі 71-ну хвилину, після чого його замінив португалець Луїс Семедо.

За відведений йому час на полі Русин напрацював на наступні статистичні показники:

• завдав одного удару,
  • два рази виграв боротьбу на другому поверсі,
  • двічі втратив м’яч,
  • Точність передач – 75%.

Статистичний портал WhoScored оцінив гру Русина в дуже скромні 6.2.

Серед гравців стартового складу Сандерленда менше отримали тільки півзахисники Джоб Беллінгем (брат зірки Реала Джуда) та П’єр Еква – 6.1 та 6.0 відповідно.

Найкращим гравцем матчу було визнано воротаря Халла Раяна Еллсола – 7.4.

• Після 28-ти турів Сандерленд має в активі 40 очок та займає восьму сходинку в турнірній таблиці Чемпіоншипу.
  • У наступному турі «чорні коти» вдома прийматимуть Сток Сіті. Поєдинок заплановано на 27 січня. Початок гри о 17:00 за київським часом.
  • Назарій Русин в поточному сезоні зіграв за Сандерленд 13 поєдинків в усіх офіційних турнірах: один гол, одна результативна передача.
  • Transfermarkt оцінює 25-річного українця у два мільйони євро.