Арсенал без Зінченка у складі поступився Ліверпулю: «каноніри» завершили виступи в Кубку Англії

705
Арсенал – Ліверпуль. Фото: Арсенал
У матчі 1/32 фіналу англійського кубку лондонський Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко, приймав вдома Ліверпуль. Поєдинок завершився перемогою гостей.

Сьогодні, 7 січня, відбувся матч 1/32 фіналу Кубку Англії. Лондонський Арсенал у домашньому поєдинку поступився Ліверпулю.

Український захисник лондонців Олександр Зінченко не потрапив до заявки на цю гру.

У першому таймі «каноніри» виглядали краще, створюючи більше небезпеки біля воріт суперників, проте у другому таймі «мерсісайдці» змогли вирівняти гру.

Під кінець зустрічі захисник Арсеналу Якуб Ківьор, який замінив у складі українця, замкнув навіс у власні ворота та вивів Ліверпуль вперед.

Автогол поляка можете переглянути у нашому телеграм-каналі

На останній хвилині Луїс Діаз поставив крапку у матчі, забивши другий гол підопічних Юргена Клоппа.

Кубок Англії. 1/32 фіналу

Арсенал – Ліверпуль – 0:2

Голи: Ківьор, 80 (автогол), Діаз, 90+5

7 січня. 18:30. Лондон. Стадіон «Емірейтс»

• Жеребкування 1/16 фіналу англійського кубку відбудеться в понеділок, 8 січня.
  • У поточному сезоні Олександр Зінченко зіграв за лондонську команду 24 матчі, в яких він записав до свого активу по одному голу та асисту.
  • Арсенал на даний момент, маючи 40 очок у своєму активі, посідає четверте місце в турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному матчі Ліверпуль зіграє у домашньому поєдинку з Фулхемом в рамках півфіналу кубку англійської ліги. Гру заплановано на 10 січня. Початок о 22:00.
  • Арсенал 20 січня поміряється силами з Кристал Пелес у домашній грі. Матч розпочнеться о 14:30.