Забарний допоміг Борнмуту перемогти Фулгем: команда українця обійшла Челсі у турнірній таблиці

472
Ілля Забарний, фото: Google
Сьогодні, 26 грудня, Борнмут 21-річого українського захисника Іллі Забарного вдома обіграв Фулгем (3:0) в рамках 19-го туру чемпіонату Англії.

Борнмут Іллі Забарного переміг Фулгем (3:0) у 19-му турі АПЛ.

Український захисник провів на полі усі 90 хвилин, результативними діями він не відзначався.

Відкрив рахунок на 44-й хвилині Джастін Клюйверт, а подвоїв перевагу господарів Домінік Соланке вже у другому таймі, реалізувавши пенальті. Добив Фулгем наприкінці гри Луїс Сіністерра.

АПЛ, 19-й тур.

Борнмут – Фулгем – 3:0

Голи: Клюйверт, 44, Соланке, 62 (з пенальті), Сіністерра, 90+3.

26 грудня. Борнмут, Віталіті Стедіум.

• Борнмут після цього матчу вийшов на 10-те місце у таблиці та має в активі 25 очок після 18 проведених матчів. Команда обійшла за набраними пунктами Челсі Михайла Мудрика.
  • Забарний в цьому сезоні провів за «вишень» 20 поєдинків.
  • Наступну гру в АПЛ команда українця проведе 31 грудня вдома проти Тоттенгема.