Мудрик став героєм фанатів Челсі: як оцінили гол і виступ українця вболівальники команди

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
439
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
Фанати Челсі розхвалили Михайла Мудрика за підсумками чвертьфіналу Кубка ліги з Ньюкаслом, причому, зробили це не тільки за забитий гол, а ще за один вчинок.

Завдяки голу Михайла Мудрика Челсі зумів перевести чвертьфінальну гру Кубка ліги з Ньюкаслом у серію пенальті, де сині здобули перемогу з рахунком 4:2.

🔥 Відео голів Мудрика дивіться у нашому телеграм-каналі

Фанати «аристократів» відреагували на виступ українця в даному матчі:

gvduarte16: «Якби не його спроби в креатив, так би і возюкали м'яч навколо штрафної без моментів».

JohnDoe099: «Мудрик вийшов на поле, схопив Гімараїша за горло і своїм характером вирвав перемогу для Челсі»

alexeeis: «Мудрик красень».

CFCdruw: «Мудрик не зазнає невдачі в Челсі, запам'ятайте це».

willreyner: «Добре, що Мудрик підтримав свою команду проти цього нестерпного ідіота Гімараїша».

Eaziwest10: «Нехай ваші вибачення будуть такими ж гучними, як і ваша неповага!»

• Наступний матч Челсі припаде на 18-й тур АПЛ, у якому підопічні Маурісіо Почеттіно на виїзді зіграють проти Вулверхемптона 24 грудня о 15:00 за Києвом.
  • Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за синіх 17 матчів в усіх турнірах, за підсумками яких в доробку вінгера три голи та один асист.
  • Transfermarkt оцінює українця в 40 мільйонів євро.