Челсі здобув перемогу над Шеффілд Юнайтед: Мудрика прибрали з поля швидше за всіх

358
Михайло Мудрик у боротьбі в матчі із Шеффілд Юнайтед. Фото: Getty Images
У суботу, 16 грудня, Челсі українського 22-рчного вінгера Михайла Мудрика вдома обіграв Шеффілд Юнайтед (2:0) в рамках 17-го туру чемпіонату Англії.

Челсі Михайла Мудрика здолав Шеффілд Юнайтед (2:0) у 17-му турі АПЛ.

Український вінгер провів на полі 69 хвилин та не зміг відзначитися результативними діями. В першому таймі хіба що відзначився курйозним дуже неточним ударом у бік воріт суперника.

Відео моменту Мудрика дивіться у нашому телеграм-каналі

Рахунок у матчі відкрив Коул Палмер на 54-й хвилині, який отримав пас від Рахіма Стерлінга в межах штрафного майданчика суперника та вразив ворота влучним ударом.

Вже через сім хвилин господарі закріпили власну перевагу, коли з паса Палмера відзначився Ніколас Джексон.

Цікаво, що за рахунку 2:0 Мудрик був першим, кого замінили у складі Челсі.

Челсі – Шеффілд Юнайтед – 2:0

Голи: Палмер, 54, Джексон, 61

16 грудня. 17:00. Лондон. Стадіон «Стемфорд Бридж»

• Челсі завдяки перемозі піднявся на десяте місце у таблиці АПЛ та тепер має 22 очки в активі;
  • Мудрик у 16 поєдинках за синіх відзначився двома голами та одним асистом;
  • Наступну гру лондонці проведуть 19 грудня в гостях проти Ньюкасла в рамках 1/4 фіналу Кубка ліги.