Один гольовий момент: Мудрик має слабку статистику в матчі проти Кристал Пелес, але пристойну оцінку

84
Михайло Мудрик. Фото: Google
Лондонський Челсі, кольори якого захищає український вінгер Михайло Мудрик, у матчі третього туру АПЛ розписав нічию у дербі з Кристал Пелес (1:1). Наш співвітчизник мав понад 20 хвилин ігрового часу, але результативними діями не відзначився.

Михайло Мудрик ніяк не може спіймати хвилю. Поєдинок третього туру АПЛ проти Кристал Пелес він розпочав на лаві для запасних, а його команда у підсумку задовольнилась лише нічиєю (1:1). Українець у лондонському дербі вийшов на заміну на 74 хвилині, але результативними діями не відзначився, але при цьому отримав від Sofascore пристойний бал  – 7.4.

Детальна статистика Мудрика у матчі з Кристал Пелес виглядає так:

• 15 разів доторкнувся до м’яча,
  • створив один гольовий момент,
  • заробив на собі один фол,
  • виграв три дуелі з чотирьох,
  • припустився семи втрат,
  • віддав п'ять точних передач з восьми (63%).

Нагадаємо, що після трьох турів Челсі має у доробку чотири очки та займає 11 сходинку у турнірній таблиці Англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі Мудрик і компанія на виїзді зіграють проти Борнмута, де грає ще один українець – оборонець Ілля Забарний. Поєдинок відбудеться 14 серпня і розпочнеться о 22:00 за київським часом.
  • Михайло Мудрик у поточному сезоні зіграв за Челсі у чотирьох поєдинках в усіх офіційних турнірах: одна результативна передача.