Розгром з рахунком 4:0: зірка збірної України зазнав ганебної поразки в матчі АПЛ

3599
5 голосів
Віталій Миколенко у матчі із Тоттенгемом. Фото: Getty Images
У суботу, 24 серпня, Евертон українського захисника Віталія Миколенка в гостях розгромно програв Тоттенгему (0:4) у рамках другого туру чемпіонату Англії.

Евертон Віталія Миколенка розгромно поступився Тоттенгему (0:4) в другому турі АПЛ.

Перший гол гості пропустили на 14-й хвилині, коли Миколенко та ще пів команди не зуміли завадити розіграшу м’яча перед власними воротами, що завершилося голом від Іва Біссума з паса Деяна Кулусевскі.

На 25-й хвилині гол на власні ворота «привіз» голкіпер Джордан Пікфорд, якого обікрав Сон Хин Мін й переправив круглого у порожні ворота.

На 71-й хвилині після подачі з кутового від Джеймса Меддісона влучним ударом головою забив Крістіан Ромеро.

На 77-й хвилині суперника добив Сон, оформивши дубль. Мікі ван де Вен у швидкій атаці протягнув м’яч метрів на 40 та викотив пас на корейця, який не схибив.

Футбол. АПЛ. Третій тур

Тоттенгем – Евертон – 4:0

Голи: Біссума, 14, Сон, 25, 77, Ромеро, 71

• WhoScored оцінив виступ Миколенка, який провів на полі повний матч, на 6.2/10;
  • Sofascore поставив оборонцю – 6.5/10.

Евертон після двох проведених матчів посідає 20-те, останнє, місце в турнірній таблиці АПЛ з нулем очок і забитих м'ячів. У наступному турі «іриски» 31 серпня вдома приймуть Борнмут нашого Іллі Забарного.