Мареска показав своє ставлення до Мудрика і не випустив його: як Челсі завершив перший матч сезону з Ман Сіті

1712
2 голоси
Енцо Мареска в матчі з Ман Сіті. Фото: АПЛ
У неділю, 18 серпня, Челсі українського вінгера Михайла Мудрика вдома поступився Манчестер Сіті (0:2) у рамках першого туру чемпіонату Англії.

Челсі у дебютному поєдинку для свого нового головного тренера Енцо Марески поступився Манчестер Сіті (0:2) в першому турі АПЛ.

Вінгер «синіх» Михайло Мудрик провів усю зустріч на лаві для запасних.

Перший гол у матчі на 18-й хвилині з передачі Бернарду Сілви забив Ерлінг Голанд. На 84-й хвилині перевагу гостей закріпив м'яч Матео Ковачича.

Футбол. АПЛ. Лондон (Англія). Перший тур

Челсі – Манчестер Сіті – 0:2

Гол: Голанд, 18, Ковачич, 84

• Наступний матч Челсі проведе 22 серпня вдома проти швейцарського Серветта у рамках першого матчу раунду плей-оф кваліфікації до Ліги конференцій. 25 серпня лондонці в гостях протистоятимуть Вулвергемптону в другому турі АПЛ;
  • Манчестер Сіті у наступному турі вдома зіграє з Іпсвічем 24 серпня.