Почеттіно показав довіру до Мудрика і випустив його у старті: як закінчився матч Челсі і як зіграв українець

629
4 голоси
Михайло Мудрик та Маурісіо Почеттіно. Фото: Getty Images
У суботу, 27 квітня, Челсі українського вінгера Михайла Мудрика в гостях розписав мирову з Астон Віллою (2:2) у рамках 35-го туру чемпіонату Англії. Команда Маурісіо Почеттіно створила камбек.

Челсі Михайла Мудрика поділив очки з Астон Віллою (2:2) у 35-му турі АПЛ.

Господарі вийшли вперед вже на четвертій хвилині завдяки автоголу Марка Кукурельї. Під завісу першого тайму підопічні Унаї Емері подвоїли власну перевагу силами Моргана Роджерса, якому асистував Метті Кеш.

Челсі відповів на 62-й хвилині точним ударом Ноні Мадуеке. Ще за 19 хвилин вінгер асистував Конору Галлахеру на 2:2. Варто відзначити, що ще два голи гостей було відмінено (один через офсайд, другий – через фол).