Зірка збірної України реабілітувався за розгром від Челсі: захисник обіграв прямого суперника по АПЛ

167
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У неділю, 21 квітня, Евертон захисника національної збірної України Віталія Миколенка вдома обіграв Ноттінгем Форест (2:0) у рамках 24-го туру чемпіонату Англії.

Евертон Віталія Миколенка здолав Ноттінгем Форест (2:0) у 24-му турі АПЛ.

Рахунок у зустрічі на 29-й хвилині відкрив Ідрісса Гує. На 76-й хвилині подвоїв перевагу Двайт Макніл із передачі Абдулає Дукуре.

Таким чином, Евертон обіграв прямого конкурента за виживання і реабілітувався за гостьову поразку 0:6 від Челсі у минулому турі.

• WhoScored оцінив гру Миколенка, який провів на полі усі 90 хвилин, на 7,1/10;
  • Sofascore поставив українцю 7,2/10.

Футбол. АПЛ. 34-й тур

Евертон – Ноттінгем Форест – 2:0

Гол: Гує, 29, Макніл, 76

Евертон закріпився на 16-му місці в таблиці АПЛ. В активі команди 30 набраних очок у 33 зустрічах. Клуб був оштрафований на вісім пунктів за порушення фінансового фейр-плей. Ноттінгем перебуває на 17-й позиції – 26 балів у 34 матчах (із команди списали чотири очки за аналогічні порушення).