Мудрик і Миколенко зіграли разом: Евертон ганебно розгромили, Палмер забив чотири голи, гравці Челсі побилися

2316
Сутичка у Челсі, фото: John Walton/PA Images via Getty Images
У понеділок, 15 квітня, Челсі Михайла Мудрика вдома розгромив Евертон Віталія Миколенка (6:0) у рамках 33-го туру чемпіонату Англії. Феноменальний матч провів Коул Палмер.

Челсі Михайла Мудрика розбив Евертон Віталія Миколенка (6:0) у 33-му турі АПЛ.

Справжнім героєм дуелі став Коул Палмер, який за 29 стартових хвилин тричі розписався у воротах суперника. До перерви ще один гол додав Ніколя Джексон.

В другому таймі Палмер оформив покер, забивши із пенальті, а масну крапку у матчі поставив Алфі Гілкріст.

Цікаво, що за те, хто пробиватиме пенальті в другому таймі, між гравцями Челсі виникли розбірки.

Відео штовханини гравців Челсі

Мудрик провів на полі 79 хвилин та записав у пасив «гірчичник». Миколенко відіграв усі 90 хвилин.

• WhoScored оцінив гру Мудрика на 7,2/10. Миколенко отримав від порталу – 5,4/10;
  • Sofascore поставив Мудрику 7,4/10, Миколенку – 5,5/10.

Футбол. АПЛ. Лондон (Англія). 33-й тур

Челсі – Евертон – 6:0

Голи: Палмер, 13, 18, 29, 64 (пен.), Джексон, 44, Гілкріст, 90+1

• Челсі закріпився на дев’ятому місці у таблиці. В активі команди 47 очок після 31 проведеної гри. 20 квітня Челсі зіграє проти Манчестер Сіті у півфіналі Кубка Англії;