Арсенал погіршив шанси на чемпіонство: Артета терміново зняв Зінченка, але не уникнув поразки від Астон Вілли

1591
Мікель Артета та Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
У неділю, 14 квітня, Арсенал Олександра Зінченка вдома програв Астон Віллі (0:2) у рамках 33-го туру АПЛ та втратив шанс вирватися на перше місце в турнірній таблиці.

Арсенал Олександра Зінченка вдома поступився Астон Віллі (0:2) у 33-му турі чемпіонату Англії.

Український захисник провів на полі 87 хвилин, однак не зумів допомогти команді результативними діями.

Гра йшла до нічиєї, але наприкінці гості шокували лондонців. На 84-й хвилині із передачі Люки Діня відзначився Леон Бейлі, а на 87-й – Оллі Воткінс із паса Юрі Тілеманса.

• WhoScored оцінив гру Зінченка на 6,2/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,7/10.

Футбол. АПЛ. Лондон (Англія). 33-й тур

Арсенал – Астон Вілла – 0:2

Голи: Бейлі, 84, Воткінс, 87

Арсенал через цю поразку залишився на другому місці у таблиці, маючи 71 очко у 32 матчах. «Каноніри» втратили шанс обійти лідера першості Манчестер Сіті, який має 73 бали після такої ж кількості поєдинків;

• Зінченко в цьому сезоні відіграв за лондонців 33 гри (один гол, два асисти);
  • Наступну зустріч Арсенал проведе 17 квітня в гостях проти Баварії в рамках 1/4 фіналу Ліги чемпіонів (у першій грі була нічия із рахунком 2:2).