«Виглядав неефективно»: англійські ЗМІ оцінили гру Мудрика у матчі АПЛ – українця випустили на 8 хвилин

97
Михайло Мудрик. Фото: Google
У поєдинку 32-го туру англійської Прем'єр-ліги лондонський Челсі на виїзді не зумів втримати перемогу над Шеффілд Юнайтедом (2:2). Український вінгер синіх Михайло Мудрик мав у звітному поєдинку лише вісім хвилин ігрового часу.

Напередодні, 7 квітня, Челсі в матчі 32-го туру АПЛ розписав результативну нічию з головним аутсайдером чемпіонату Шеффілд Юнайтед (2:2).

Sport-express.ua провів ранковий моніторинг провідних британських ЗМІ, виоремивши написане про Михайла Мудрика, який мав у грі проти «клинків» вкрай мало часу щоб проявити себе.

Standard – 6/10

«Додав трохи пізнього пресингу в атаку Челсі».

Goal – 6/10

«Замінив Мадуке, але не ввійшов у гру».

Football London – б/о

«Нічим не запам’ятався за відведений йому час».

The Sun – 6/10

«Виглядав неефективно».

Після 32 турів (30 зіграних матчів) Челсі має в доробку 44 очки та займає дев'ятий щабель у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі підопічні Маурісіо Почеттіно вдома прийматимуть Евертон. Поєдинок заплановано на 15 квітня. Початок гри о 22:00 за київським часом.
  • Михайло Мудрик у нинішньому сезоні зіграв за Челсі 33 матчі у всіх офіційних турнірах: шість голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 35 мільйонів євро.