Брентфорд створив неймовірний камбек у матчі з Астон Віллою: Ярмолюк вийшов на заміну наприкінці гри

492
Єгор Ярмолюк, фото: Брентфорд
У суботу, 6 квітня, Брентфорд Єгора Ярмолюка зіграв на виїзді проти Астон Вілли. Команді українця вдалося відібрати очки у фаворита.

Брентфорд Єгора Ярмолюка відібрав очки в Астон Вілли.

На початку другого тайму Брентфорд програвав з рахунком 0:2, проте зумів відігратися, забив двічі з 59-ї по 61-шу хвилину. Після камбеку гості змогли забити ще один м'яч.

Астон Вілла зусиллями Уоллі Воткінса, який зробив дубль, відігралася на 81-й хвилині.

Ярмолюк з'явився на полі на 81-й хвилині, замінивши Йоана Віссу, який відзначився у матчі одним голом.

WhoScored оцінив гру Ярмолюка на 6,1 бала, Sofascore поставив йому 6,6.

АПЛ. 32-й тур.

Астон Вілла Брентфорд – 3:3

Голи: Воткінс, 39, 81, Роджерс, 46 – Занка, 59, Мбемо, 61, Вісса, 68.

• Брентфорд після цього матчу залишився на 16-й позиції. В активі команди 29 очок після 32-х матчів.
  • Ярмолюк у нинішньому сезоні провів за команду 23 матчі: без результативних дій.
  • У наступному турі 13 квітня Брентфорд вдома зіграє проти Шеффілд Юнайтед.