Зірки збірної України провели матчі в АПЛ: з якими рахунками завершилися ігри і які оцінки їм виставили

241
2 голоси
Ілля Забарний. Фото: ФК Борнмут
У вівторок, 2 квітня, Евертон Віталія Миколенка в гостях зіграв внічию із Ньюкаслом (1:1), а Борнмут Іллі Забарного вдома обіграв Кристал Пелес (1:0) у рамках 31-го туру АПЛ.

Евертон Віталія Миколенка поділив очки із Ньюкаслом (1:1), а Борнмут Іллі Забарного здолав Кристал Пелес (1:0) у 31-му турі АПЛ.

Ньюкасл – Евертон – 1:1

Ньюкасл відкрив рахунок у матчі на 15-й хвилині силами Александера Ісака із передачі Харві Барнса.

Евертон зумів врятуватися на 88-й хвилині завдяки голу Домініка Калверта-Льюїна із пенальті.

• WhoScored оцінив гру Миколенка, який провів на полі усі 90 хвилин, на 6,9/10;
  • Sofascore поставив українцю 7,3/10.

Футбол. АПЛ. 31-й тур

Голи: Ісак, 15 – Калверт-Льюїн, 88

• Евертон після цього матчу залишився на 16-й позиції. В активі команди 26 очок після 30 проведених зустрічей (з урахуванням штрафу в шість балів);
  • Миколенко у нинішньому сезоні провів за команду 30 матчів, у яких забив два голи;
  • У наступному турі Евертон вдома прийме Бернлі 6 квітня.

Борнмут – Кристал Пелес – 1:0

Забарний справився зі своєю роботою добре, адже оборона господарів дозволила гостям завдати лише двох ударів по своїх воротах за усю гру.

Вирвав перемогу Борнмут на 79-й хвилині, коли із передачі Антуана Семіно забив Джастін Клюйверт.