«Те, що ми не виграли цей матч – розуму незбагненно»: тренер Брентфорда висловився про нічию з МЮ

57
Томас Франк, фото: Google
Головний тренер Брентфорда Томас Франк поділився думкою про нічию 1:1 з Манчестер Юнайтед у 30-му турі АПЛ.

Брентфорд завершив поєдинок із показником у 31 удар по воротах МЮ, але ледве не зазнав поразки, бувши змушеним відіграватися в компенсований час. Тренер Брентфорда висловився про матч.

«Те, що ми не виграли цей матч – розуму незбагненно. Це була найбільш одностороння гра з рахунком 1:1. У матчі може бути один переможець, і це повинні були бути ми.

Потім ви пропускаєте гол на 96-й хвилині. Я ледь не втратив віру у футбольного бога, але він все ж дав нам відігратися», – сказав Франк в коментарі для Брентфорда.

• Єгор Ярмолюк провів другий поєдинок у старті в АПЛ поточного сезону. Українець у нинішній кампанії взяв участь у 22 зустрічах.
  • Українець вийшов з перших хвилин на матч з Манчестер Юнайтед, де провів 71 хвилину на футбольному полі.
  • Брентфорд залишається на 15-й позиції із 27 балами в активі. Наступну гру «бджоли» проведуть 3 квітня проти Брайтона.