Мудрик заробив пенальті та вилучення суперника в матчі з Бернлі: Челсі не зміг обіграти одного з аутсайдерів АПЛ

381
Михайло Мудрик . Фото: Google
У суботу, 30 березня, було зіграно поєдинок 30-го туру АПЛ між Челсі, за який виступає Михайло Мудрик, та Бернлі. Матч завершився внічию з рахунком 2:2.
  • Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі на цю гру.
  • Бернлі вигравав у Челсі ще 2017-го року. А у семи останніх очних поєдинках було шість перемог синіх та нічия.
  • У зустрічі восьмого туру АПЛ команда українця на виїзді розгромила суперника з рахунком 4:1.

Челсі володів ініціативою у першому таймі, що на 21-й хвилині вилилося у гол Дісасі, який було відмінено через гру рукою гравця лондонців.

Відзначимо, що у цьому епізоді Мудрик віддав асист.

У кінці першої половини гри Михайло також заробив пенальті, коли увірвався до штрафного майданчика і був збитий Ассіньоном. Гравець за другу жовту картку був вилучений з поля. Арбітр переглянув епізод на ВАР і підтвердив пенальті та друге попередження. Вилучення за суперечки з рефері заробив і тренер суперника Компані.

Вирок судді впевнено реалізував Палмер.

▶️ Відео моменту, у якому Мудрик заробив пенальті та вилучення суперника дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Здавалося, що у другому таймі Челсі продовжить забивати супернику та впевнено здобуде три очки. Але на 47-й хвилині команду Маурісіо Почеттіно шокував Каллен, який зрівняв рахунок.

Ближче до кінця зустрічі Палмер оформив дубль та знову вивів синіх уперед, але останнє слово було за гостями.

На 81-й хвилині О'Ши приніс своїй команді важливу нічию. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2.

АПЛ, 30-й тур

Челсі – Бернлі – 2:2

Голи: Палмер, 44 (пен), 78 – Каллен, 46, О'Ши, 81

Вилучення: Ассіньон, 40, Компані, 43 (обидва Бернлі)

• Після сьогоднішньої зустрічі команда нашого співвітчизника має в активі 40 очок та 11-те місце у турнірній таблиці АПЛ. Бернлі набрав 18 балів та посідає 19-ту позицію.
  • У наступному турі Челсі на виїзді зіграє з Манчестер Юнайтед. Гру заплановано на 4 квітня. Бернлі 2 квітня на власній арені зустрінеться з Вулверхемптоном.
  • Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 31 матч у всіх офіційних турнірах: шість голів, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 35 мільйонів євро.