Неймовірний камбек Борнмута після 0:3: Забарний забив дебютний гол в чемпіонаті Англії

465
Ілля Забарний, фото: Google
Сьогодні, 13 березня, пройшов перенесений поєдинок 17-го туру АПЛ Лутона та Борнмута, за який виступає український легіонер Ілля Забарний.

У середу, 13 березня, пройшов перенесений поєдинок 17-го туру АПЛ. Борнмут, за який виступає Ілля Забарний, у домашньому поєдинку зустрівся з Лутоном.

Вже у першій половині гри Борнмут примудрився пропустити три голи від Лутона та завершити тайм з рахунком 0:3.

На початку другого тайму Домінік Соланке відіграв один м'яч. Згодом Забарний забив свій перший гол за Борнмут, відзначившись головою після кутового. Через дві хвилини після голу Іллі Борнмут здійснив неймовірний камбек завдяки голу Антуана Семеніо.

На 84-й хвилині Семеніо оформив дубль та вивів Борнмут уперед. Цей гол і став переможним.

Зазначимо, що український захисник вийшов у стартовому складі та відіграв повний матч.

Подивитися гол Забарного можна в нашому телеграм-каналі.

АПЛ. 17-й тур.

Борнмут – Лутон – 4:3

Голи: Соланке, 50, Забарний, 62, Семеніо, 64, 84 – Чонг, 9, Огбене, 31, Барклі, 45+1.

13 березня. 21:30. Борнмут. Стадіон «Дін Курт»

• 21-річний Ілля Забарний провів у поточному сезоні 32 матчі у всіх турнірах. Гол у сьогоднішньому матчі став для українця дебютним в АПЛ.
  • Наступний поєдинок Борнмут проведе 30 березня, вдома проти Евертона в рамках 30-го туру АПЛ.
  • Борнмут наразі займає 13-те місце у турнірній таблиці АПЛ, маючи в активі 35 очок.