Лідер збірної України отримав подвійний удар з пенальті від Манчестер Юнайтед: зірці поставили найгірші оцінки

2210
Віталій Миколенко. Фото: Getty Images
У суботу, 9 березня, Евертон Віталія Миколенка в гостях поступився Манчестер Юнайтед (0:2) у рамках 28-го туру чемпіонату Англії. «Іриски» не перемагають в АПЛ із грудня.

Евертон Віталія Миколенка програв Манчестер Юнайтед (0:2) у 28-му турі АПЛ. Український захисник провів на полі 88 хвилин.

Відкрили рахунок у поєдинку «дияволи» на 12-й хвилині із пенальті, який реалізував Бруну Фернандеш.

Подвоїти перевагу та, за великим рахунком, закрити матч господарям вдалося також із пенальті. На цей раз покарання реалізував Маркус Рашфорд.

• WhoScored оцінив гру Миколенка на 5,7/10 (найгірша оцінка серед обох команд);
  • Sofascore поставив українцю 6,3/10 (найгірша оцінка серед обох команд).

Футбол. АПЛ. Манчестер (Англія). 28-й тур

Манчестер Юнайтед – Евертон – 2:0

Голи: Фернандеш, 12 (пен.), Рашфорд, 36 (пен.)

• Евертон через поразку поки не зміг піднятися вище у таблиці та залишається на 16-й позиці, маючи в активі 25 очок (шість балів зі команди списали за порушення фінансового фейр-плей);
  • «Іриски» не перемагають в АПЛ вже 11 матчів поспіль (п’ять нічиїх, шість поразок). Востаннє вони вигравали 16 грудня 2023 року в гостях проти Бернлі (2:0) у 17-му турі;
  • Миколенко в цьому сезоні відіграв 29 матчів та забив два голи;
  • Наступну зустріч у рамках національної першості Евертон проведе 30 березня в гостях проти Борнмута.