Мудрик допоміг Челсі вийти до 1/4 фіналу Кубка Англії: відео першого голу Михайла у 2024 році

606
Михайло Мудрик та Рахім Стерлінг. Фото: Челсі
Сьогодні, 28 лютого, на «Стемфорд Брідж» пройшов матч 1/8 фіналу Кубка Англії, в якому лондонський Челсі Михайла Мудрика зіграв проти Лідса. Гра завершилася перемогою команди українця з рахунком 3:2.
  • Мудрик розпочав матч в стартовому складі, але на незвичній для себе позиції. Наш співвітчизник грав не на лівому фланзі атаки, як звик, а виконував функції центрального атакувального півзахисника.
  • Для Михайла це перша поява у старті з моменту, коли він вийшов з перших хвилин на кубкову гру з Мідлсбро 23 січня.
  • У минулому сезоні Челсі та Лідс обмінялися виїзними перемогами в АПЛ.

Челсі очікувано володів територіальною перевагою на початку гри, але саме Лідс вийшов вперед. На восьмій хвилині зустрічі Джозеф вивів гостей вперед.

Але лондонці доволі швидко відігралися. Результативний удар до свого активу записав Джексон. Ближче до закінчення першої половини поєдинку «аристократи» вийшли вперед. Мудрик скористався передачею Стерлінга та забив свій п’ятий гол у футболці Челсі.

▶️ Відео голу Михайла Мудрика дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Відзначимо, що цей забитий м’яч став першим для українця у нинішньому році.

У другому таймі Лідс вирівняв гру та зміг зрівняти рахунок – дубль оформив Джозеф. А коли здавалося, що поєдинок перейде в овертайм, своє слово сказав Галлахер та вивів Челсі до чвертьфіналу Кубка Англії.  У 1/4 фіналу турніру лондонці зіграють проти Лестера.

Кубок Англії, 1/8 фіналу

Челсі – Лідс – 3:2

Голи: Джексон, 15, Мудрик, 37, Галлахер, 90+1 – Джозеф, 8, 59

• У нинішньому сезоні у всіх турнірах Мудрик провів за лондонців 27 матчів, забив п’ять голів та віддав три результативні передачі.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2031 року. Transfermarkt оцінює футболіста у 40 мільйонів євро.
  • Наразі сині посідають 11-те місце в турнірній таблиці АПЛ, маючи 35 очок в активі та гру в запасі.
  • У наступному поєдинку лондонці зіграють проти Брентфорда 2 березня в рамках чемпіонату Англії.