Челсі з Мудриком встановив антирекорд: «аристократи» після поразки від Ліверпуля увійшли в історію

329
Михайло Мудрик. Фото: Google
Лондонський Челсі, який напередодні програв Ліверпулю у фіналі Кубка Ліги (0:1), в шостий раз поспіль зазнав фіаско у вирішальному кубковому матчі всередині країни.

Напередодні, 25 лютого, було зіграно фінальний матч Кубка англійської ліги між Челсі та Ліверпулем. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь червоних, яким трофей подарував своїй голом у другому екстра-таймі голландський захисник Вірджил ван Дейк.

Український вінгер синіх Михайло Мудрик, який розпочав поєдинок на лаві для запасних, з'явився на полі на 90-й хвилині замість Ніколя Джексона і за відведений час жодними результативними діями не відзначився.

Після фіаско Ліверпулю Челсі став першою командою в історії англійського футболу, яка програла шість кубкових фіналів усередині країни поспіль.

• Кубок англійської ліги 2019: Манчестер Сіті – Челсі – 0:0 (серія пенальті – 4:3).
  • Кубок Англії 2020: Арсенал – Челсі – 2:1.
  • Кубок Англії 2021: Лестер – Челсі – 2:1.
  • Кубок англійської ліги 2022: Ліверпуль – Челсі – 0:0 (серія пенальті – 11:10).
  • Кубок Англії 2023: Ліверпуль – Челсі – 0:0 (серія пенальті – 6:5).
  • Кубок англійської ліги 2024: Челсі – Ліверпуль – 0:1 (д.ч.).

Нагадаємо, що на внутрішній арені Челсі, маючи в активі 35 очок, займає 11-й щабель в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі команда Маурісіо Почеттіно на виїзді зіграє проти Брентфорда. Поєдинок заплановано на 2 березня. Початок гри о 17:00 за київським часом.
  • Серед тижня Челсі також зіграє матч 1/8 фіналу Кубка Англії проти Лідса. Гра відбудеться 28 лютого і розпочнеться о 21:30.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 26 матчів у всіх офіційних турнірах: чотири голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.