Борнмут влаштував перестрілку з Ньюкаслом: Забарний відіграв повний матч – чим запам’ятався українець

495
Ілля Забарний. Фото: Google
Сьогодні, 17 лютого, Борнмут Іллі Забарного у матчі 25-го туру чемпіонату Англії на виїзді зіграв з Ньюкаслом. Поєдинок завершився внічию з рахунком 2:2.
  • Забарний розпочав матч зі стартових хвилин. Цей поєдинок став для українця 24-м у складі Борнмута, який він починає у стартовому складі.

Ньюкасл стартував активно та володів ігровою перевагою у першій половині гри, але жодна з команд не зуміла відзначитися результативними діями.

Старт другого тайму краще провів Борнмут, який на 51-й хвилині зустрічі зусиллями Соланке вийшов вперед у сьогоднішньому матчі.

Господарі поля не планували здаватися, а тому активніше пішли в атаку, одна з яких призвела до пенальті. Точний удар з одинадцятиметрової позначки наніс Гордон.

Відзначимо, що на 62-й хвилині Забарний отримав жовту картку.

Команда українського захисника використала момент, який створила на 69-й хвилині. Удар Семеньо знову вивів «вишень» вперед.

Коли здавалося, що Борнмут неочікувано виграє сьогодні, то Річі на 90+2 хвилині зрівняв рахунок у грі.

АПЛ, 25-й тур

Ньюкасл – Борнмут – 2:2

Голи: Гордон, 57 (пен.), Річі, 90+2 – Соланке, 51, Семеньо, 69

• Після сьогоднішньої гри Ньюкасл має в активі 37 балів та посідає сьоме місце у турнірній таблиці. Борнмут з 28-ма очками йде на 13-й сходинці турнірної таблиці чемпіонату Англії.
  • Забарний цього сезону у всіх турнірах за клуб провів 28 матчів, без результативних дій.
  • Контракт гравця з «вишнями» дійсний до 30 червня 2028 року.
  • Transfermarkt оцінює футболіста у 20 мільйонів євро.