Ярмолюк відзначився передгольовою передачею у переможному матчі Брентфорда в АПЛ: відома оцінка українця

291
Єгор Ярмолюк. Фото: Google
У поєдинку 24-го туру АПЛ Брентфорд на виїзді досить несподівано здолав Вулверхемптон (2:0). Український півзахисник «бджіл» Єгор Ярмолюк віддав передгольову передачу.

Брентфорд подолав чорну смугу з двох поразок поспіль, розбивши на виїзді міцний Вулверхемптон. І доклав до цього свою ногу й український півзахисник «бджіл» Єгор Ярмолюк, який вийшовши на заміну у другому таймі, а на 77 хвилині віддав передгольову передачу.

Другий гол у виконанні одного з лідерів Брентфорда, нападника Айвена Тоні, остаточно вбив інтригу в матчі.

За поєдинок проти «вовків» Ярмолюк дістав від Sofascore 6.5 бала (середній бал – 7.11).

Найвища оцінка у матчі в захисника Вулверхемптона Раяна Аїта-Нурі та оборонця Брентфорда Натана Коллінза – 8.00.

▶️  Відео передгольової передачі Єгора Ярмолюка та голу Айвена Тоні дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Англія. Прем’єр-ліга

24-й тур

Вулверхемптон – Брентфорд 0:2 (0:1)

Голи: Норгорд, 35, Тоні, 77.

• Після перемоги над Вулверхемптоном Брентфорд піднявся на одну сходинку догори в турнірній таблиці АПЛ. У «бджіл» 25 очки в доробку, які дозволяють їм посідати 14-й щабель.
  • Вулверхемптон з 32-ма заліковими пунктами залишився на десятій сходинці.
  • У наступному турі підопічні Ярмолюк та компанія вдома прийматимуть Ліверпуль. Поєдинок заплановано на 17 лютого. Початок гри о 14:30.
  • Вулверхемптон у турі номер 25 на виїзді зіграє проти Тоттенхема. Матч відбудеться 17 лютого і розпочнеться о 17:00 за київським часом.
  • Єгор Ярмолюк в поточному сезоні зіграв за Брентфорд у 17-ти поєдинках в усіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 19-річного українця у 2,5 мільйони євро.