Ексзірка УПЛ залишилась без трофею: Ман Сіті завоював Суперкубок УЄФА, перемігши Севілью у драматичному матчі

493
Хосеп Гвардіола та Ерлінг Холанд. Фото: УЄФА
Учора, 16 серпня, у Греції англійський Манчестер Сіті зустрічався з іспанською Севільєю у матчі за Суперкубок УЄФА. Основний час завершився внічию, 1:1, а у серії пенальті сильнішими були підопічні Хосепа Гвардіоли (5:4).

Поєдинок на стадіоні «Георгіос Караїскакіс» у грецькому місті Пірей порадував глядачів голами на 25-й хвилині гри.

Гравець Севільї Лукас Окампос віддав пас на аргентинця  Маркоса Акунью, який навісив на Юссефа Ен-Несірі. Марокканець свій момент не змарнував та відправив м'яч у сітку воріт Едерсона.

Команда Хосепа Гвардіоли пішла відіграватися та перехопила ініціативу. Гравці Манчестер Сіті створювали моменти біля воріт Буну, але до кінця першого тайму так і не змогли зрівняти рахунок.

Другий тайм розпочався з декількох нереалізований моментів Севільї, а вже 63-й хвилині Колл Палмер після подачі Родрі зробив рахунок 1:1, впевнено пробивши головою.

В основний час уболівальники більше голів не побачили і переможець визначався у серії пенальті, де влучнішими були підопічні Гвардіоли – 5:4.

• Колишній хавбек Металіста Папу Гомес, який нині грає за Севілью, залишився на лаві для запасних і не зіграв у цьому матчі ні хвилини.
  • За харків’ян він виступав з 2013 по 2014 роки: 24 поєдинки, чотири голи та шість результативних передач.
  • Це перший трофей Суперкубку УЄФА для Манчестер Сіті. Севілья натомість програла вже шостий фінал цього турніру поспіль, вигравши лише раз, у 2006 році проти Барселони (3:0).
  • У фіналі Ліги чемпіонів сезону 2022/202 Манчестер Сіті здолав італійський Інтер (1:0).
  • Севілья свій сьомий кубок Ліги Європи виборола в протистоянні з римською Ромою, яку переграла в серії післяматчевих пенальті (1:1, пен. 4:1).