Шахтар не гратиме у відборі Ліги чемпіонів 2024/25: відомо, де клуб може розпочати новий єврокубковий сезон

Аватар Ілля Деулін Ілля Деулін
2708
0 голосів
Шахтар не гратиме у відборі Ліги чемпіонів 2024/25: відомо, де клуб може розпочати новий єврокубковий сезон
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
У Шахтаря – великі шанси проскочити через один раунд кваліфікації Ліги чемпіонів, у разі перемоги в УПЛ та якщо складється ще один фактор. «Гірники» мають найвищі шанси потрапити до лігової стадії.

Попри той факт, що Українська Прем'єр-ліга більше не делегує чемпіона напряму до основної стадії Ліги чемпіонів, якою з сезону 2024/25 є ліговий етап, існує можливість побачити українську команду на даній стадії єврокубка.

Саме донецький Шахтар у разі перемоги в УПЛ, а також у випадку, якщо переможець Ліги чемпіонів відбереться до лігової стадії через внутрішню першість, отримає квоту найсильнішої команди Європи і зіграє у основній стадії турніру.

Графіка X (Twitter) акаунту Football Rankings

  • З сезону 2024/2025 чемпіон України не виступатиме у ліговій стадії Ліги чемпіонів через невтішні виступи клубів у єврокубках.
  • Натомість переможець УПЛ розпочне шлях з раунду плей-оф кваліфікації.
  • Таким чином, вперше з сезону 2009/2010 чемпіон України не отримає прямої путівки до групової (лігової) стадії Ліги чемпіонів.
  • Після змін, прийнятих УЄФА, у наступному сезоні у основному етапі Ліги чемпіонів команди проведуть вісім матчів з вісьмома різними командами (чотири вдома і на виїзді).
  • Шахтар нині займає четверте місце в УПЛ з триочковим відставанням від лідера – Кривбасу, але у команди Маріно Пушича – два матчі в запасі.
  • «Гірники» цього сезону в групі Ліги чемпіонів посіли третє місце, з якого вийшли до стикових матчів раунду плей-оф Ліги Європи, де 15 та 22 лютого зіграють з Марселем.