Трубін з Бенфікою зазнав жорсткого фіаско: як виглядає турнірна таблиця Ліги чемпіонів після третього туру

61
Анатолій Трубін. Фото: REUTERS
У середу, 23 жовтня, Бенфіка українського голкіпера Анатолія Трубіна вдома програла Феєнорду (1:3) у рамках третього туру загального етапу Ліги чемпіонів.

Бенфіка Анатолія Трубіна зазнала поразки від Феєнорду (1:3) в третьому турі Ліги чемпіонів.

Український воротар відіграв повний матч та виконав три сейви, однак не зумів завадити трьом пропущеним голам (ще один гол не зарахували через фол).

Господарі пропустили перший м'яч вже на 12-й хвилині, коли з передачі Ігора Пайшана відзначився Аясе Уеда. На 33-й хвилині Феєнорд подвоїв власну перевагу завдяки голу Антоні Міламбо (асист Квінтена Тімбера).

В другому таймі Бенфіка зуміла відіграти один м’яч – на 66-й хвилині відзначився Керем Актюркоглу з паса Яна-Нікласа Бесте. Однак останнє слово у матчі залишилося за Феєнордом. На 90+2-й хвилині дубль оформив Міламбо, а дубль з асистів зробив Пайшан.

Які оцінки отримав Трубін

• Портал WhoScored оцінив гру Трубіна на 5.8/10;
  • Sofascore поставив гравцю 6.3/10;
  • Flashscore дав українцю 6.2/10.

Футбол. Ліга чемпіонів. Лісабон (Португалія). Стадіон «Да Луж». Загальний етап, третій тур

Бенфіка – Феєнорд – 1:3

Голи: Актюркоглу, 66 – Уеда, 12, Міламбо, 33, 90+2

Турнірна таблиця Ліги чемпіонів після 3-го туру

• Бенфіка після цього матчу посідає 13-те місце в турнірній таблиці, маючи шість очок;
  • В наступному турі «орли» 6 листопада зіграють в гостях проти Баварії;
  • Трубін в цьому сезоні відіграв за Бенфіку десять матчів, у яких пропустив дев'ять голів (чотири зустрічі «на нуль»).