Жирона влаштувала перестрілку із Феєнордом у кошмарному матчі для Циганкова: результат гри Ліги чемпіонів

292
Жирона – Феєнорд. Фото: Google
Сьогодні, 2 жовтня, на «Монтіліві» пройшов матч другого туру основного раунду Ліги чемпіонів, у якому Жирона, за яку виступає Віктор Циганков, зустрічалася з Феєнордом. Гра завершилася не на користь команди українця – 2:3.
  • Жирона дебютує у єврокубках загалом, не лише у Лізі чемпіонів. Тому з Феєнордом іспанці зіграють свій перший очний поєдинок.
  • Український вінгер Віктор Циганков вийшов у стартовому складі каталонців.

Жирона у першій половині зустрічі більше контролювала м’яч і на 20-й хвилині завдяки результативному удару Лопеса вийшла вперед. Але вже за 180 секунд Еррера забив каталонцям, а на 33-й хвилині Міламбо вивів гостей вперед.

Відзначимо, що на 29-й хвилині Циганков отримав травму та не зміг продовжувати поєдинок, а згодом Уєда змарнував чудову можливість збільшити перевагу Феєнорда, коли не реалізував пенальті.

▶️ Відео травми Циганкова дивіться за ПОСИЛАННЯМ

На початку другого тайму Жирона забила, але арбітр скасував взяття воріт через положення «‎поза грою».

На 67-й хвилині зустрічі відмінний шанс забити другий гол каталонців у ворота Феєнорда мав Міовські, але не зумів реалізувати одинадцятиметровий. Але минуло зовсім небагато часу і Жирона все ж таки зрівняла рахунок – гол забив Ван де Бек.

Але стати переможцями у цьому протистоянні каталонцям не судилося – на 79-й хвилині Крейчі приніс перемогу нідерландській команді.

Ліга чемпіонів, другий тур

Жирона – Феєнорд – 2:3

Голи: Лопес, 20, Ван Де Бек, 74 – Еррера, 23, Міламбо, 33, Крейчі, 79

• У нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах за свою команду Циганков провів вісім матчів, забив один гол та віддав одну результативну передачу.
  • Контракт гравця з клубом діє до 30 червня 2027-го року. Transfermarkt оцінює футболіста у 30 мільйонів євро.
  • У першому турі Ліги чемпіонів Жирона програла ПСЖ з рахунком 0:1.
  • У наступному турі єврокубка каталонська команда зіграє проти Слована. Гра запланована на 22 жовтня.