Шахтар U-19 зазнав розгромної поразки у Юнацькій лізі УЄФА: «гірників» декласувала Аталанта

273
Олексій Бєлік зі своїми підопічними. Фото: Google
Сьогодні, 2 жовтня, Шахтар U-19 «Паркштадіон» (Гельзенкірхен, Німеччина) зустрічався з однолітками з Аталанти в рамках другого туру Юнацької ліги УЄФА. Гра завершилася перемогою італійців з рахунком 3:0.

У середу, 2 жовтня, Шахтар U-19 грав свій другий поєдинок в рамках Юнацької ліги УЄФА. Суперником команди Олексія Бєліка була італійська Аталанта.

Наш суперник провів потужний перший тайм і на перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь бергамців. Результативні удари на свій рахунок записали Камара та Фіогбе.

Старт другої половини зустрічі видався черговим шоком для української команди – Фіогбе забив гол та довів рахунок до розгромного.

Фінальний свисток зафіксував розгромну поразку донеччан – 0:3.

Юнацька ліга УЄФА, другий туру

Шахтар U-19 – Аталанта U-19 – 0:3

Голи: Камара, 10, Фіогбе, 45, 49

• У першому турі команда Бєліка обіграла Болонью – 4:3.
  • У турнірній таблиці турніру Шахтар посідає 22-е місце з трьома очками в активі.
  • У наступному матчі донеччани зіграють проти одноліток з лондонського Арсенала. Гра запланована на 22 жовтня.

Як потрапити до 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА

• Після матчів основного етапу команди, що посіли 1–6-те місця у рейтингу Шляху Ліги чемпіонів, автоматично потраплять до 1/16 фіналу, де зіграють з командами, які посіли 17–22-ге місця в цьому рейтингу.
  • Клуби, що посіли 7–16-те місця, у 1/16 фіналу зустрінуться з командами, які пройшли відбір через Шлях чемпіонів країн.