Трилер у компенсований час з двома голами: Колос програв Брондбю у втішних матчах Ліги чемпіонів

Аватар Даниіл Вереітін Даниіл Вереітін
476
Жіноча команда Колоса. Фото: Колос
Колос у жіночій Лізі чемпіонів драматично програв втішний матч із данським Брондбю: дівчата з Ковалівки зрівняли рахунок у компенсований час.

Жіноча команда Колосу поступилася у матчі 1-го раунду кваліфікації жіночої Ліги чемпіонів данському Брондбю.

Це був втішний матч турніру чотирьох, обидві команди програли перші матчі та втратили шанси вийти у другий раунд. У першій грі команда з Ковалівки була слабшою за амстердамський Аякс (1:4). У звітній грі удача також відвернулася від Колоса. Вже на 9-й хвилині вони пропустили від Бухберг.

Рахунок 1:0 на користь Брондбю тримався до кінця зустрічі, аж поки Анастасія Вороніна на другій компенсованій хвилині не відновила паритет. Але щойно гравчині Колоса забили, як Вікландер уразила ворота української команди у відповідь. Матч закінчився перемогою Брондбю із рахунком 2:1.

Жіноча Ліга чемпіонів. Перший раунд

Брондбю (Данія) - Колос (Україна) - 2:1 (1:0; 1:1)

Голи: Бухберг, 9; Вікландер, 90+3 – Вороніна, 90+2.

• Україну у жіночій Лізі чемпіонів цього року представляють дві команди: Ворскла та Колос.
  • Ворскла грає у Шляху чемпіонів, а Колос – у шляху представників Ліг.