Зальцбург шокував Динамо: як завершився перший матч плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів

1087
3 голоси
Гравці Динамо. Фото: Google
Сьогодні, 21 серпня, на «Люблін Арені» в рамках першого матчу вирішального кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів зустрічалися Динамо та Зальцбург. Гра завершилася з рахунком 2:0 на користь австрійців.
  • Востаннє Динамо грало у груповому турнірі Ліги чемпіонів три роки тому.
  • У другому раунді кваліфікації ЛЧ команда Олександра Шовковського розгромила сербський Партизан за сумою двох матчів 9:2 (6:2 та 3:0).
  • З наступним суперником, шотландським Рейнджерс, було складніше – 1:1 та 2:0.
  • Зальцбург у третьому кваліфікаційному раунді пройшов Твенте (2:1 та 3:3).
  • Єврокубкові шляхи сьогоднішніх суперників перетнулися вперше. Команда із Зальцбурга свого часу протистояла і Шахтарю, і Металісту. І за сумою двох зустрічей незмінно сильнішими виявлялися українські колективи.

У першому таймі Динамо намагалося створювати небезпеку у воріт суперника, але саме Зальцбург забив. На 29-й хвилині поєдинку Нене відкрив рахунок у цій зустрічі.

Після свистка на перерву сталася сутичка між гравцями команд, у результаті якої Шпаренко та Дедич отримали жовті картки.

▶️ Відео голів матчу Динамо – Зальцбург дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Старт другого тайму видався для команди Шовковського шокуючим. К'єргор реалізував удар з пенальті та збільшив перевагу Зальцбурга.

У Динамо був шанс забити один гол у кінці матчу, але м’яч після удару Піхальонока з кутового влучив у стійку.