Відомий український тренер дебютував у Лізі чемпіонів: в другому матчі йому треба сподіватися на диво

2025
4 голоси
Андрій Демченко, фото: ФК Динамо (Батумі)
Динамо (Батумі) українського тренера Андрія Демченка в гостях програло болгарському Лудогорцю (1:3) у рамках першого матчу першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

У середу, 10 липня, Динамо (Батумі) нашого Андрія Демченка на виїзді поступилося Лудогорцю (1:3) в першому поєдинку першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Вже до середини першого тайму болгарський колектив забив двічі – відзначилися Бернгард Текпетей (асист Рік) та Рік (асист Руан Сеско).

На 62-й хвилині гості відповіли одним влучним ударом Владіміра Мамучашвілі, на якого гольову передачу віддав Оноре Гоміс.

Лудогорець до кінця зустрічі все ж відновив свою перевагу у два м’ячі, коли на 72-й відзначився Аслак Фонн Вітрі.