Лунін знайшов винуватця свого пропущеного гола від Ман Сіті: українець сказав вкрай жорсткі слова лідеру Реалу

853
Андрій Лунін. Фото: Getty Images
Український голкіпер Реалу Андрій Лунін звинуватив Вінісіуса Жуніора у першому пропущеному голі в першому домашньому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів проти Манчестер Сіті (3:3).

Воротар Реалу Андрій Лунін звинуватив Вінісіуса Жуніора у першому пропущеному голі у поєдинку 1/4 фіналу Ліги чемпіонів із Манчестер Сіті (3:3).

😳 Відео фейлу Луніна дивіться у нашому телеграм-каналі

Англійський клуб відкрив рахунок у матчі вже на другій хвилині, коли Бернарду Сілва дальнім ударом зі штрафного вразив ближній кут воріт мадридців. Жуніор, який перебував у стінці, в цей момент відвернувся від м’яча.

Як повідомляє Don Diario, в перерві в Луніна були претензії до бразильця, які він відкрито висловив.

«Я пропустив цей гол й через тебе», – сказав Лунін вінгеру.

• Зазначимо, що українець в цьому сезоні провів за Реал 25 матчів, у яких пропустив 22 голи (11 зустрічей «на нуль»);
  • Матч-відповідь між Ман Сіті та Реалом відбудеться 17 квітня о 22:00 за Києвом.