Зінченко перервав прокляття Арсеналу в ЛЧ: команда з українцем зробила те, чого не могла цілих 14 років

945
Олександр Зінченко, фото: Getty Images
У вівторок, 12 березня, Арсенал Олександра Зінченка вдома здолав Порту (1:0, пен. 4:2) у рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів після поразки у першій грі із рахунком 0:1. Український захисник вийшов на заміну на початку другого екстратайму.

Арсенал Олександра Зінченка обіграв Порту (1:0, пен. 4:2) в 1/8 фіналу ЛІги чемпіонів після поразки у першому матчі із рахунком 0:1.

Єдиний гол у поєдинку на 41-й хвилині із передачі Мартіна Едегора забив Леандро Троссард.

У серії післяматчевих пенальті сильнішими виявилися лондонці, які реалізували усі свої чотири спроби. В Порту не змогли забити Венделл та Галену.

• WhoScored оцінив гру Зінченка, який з’явився на полі на 106-й хвилині, на 6,1/10;
  • Sofascore поставив українцю 6,7/10.

Футбол. Ліга чемпіонів. Лондон (Англія). 1/8 фіналу (другий матч)

Арсенал – Порту – 1:0 (пен. 4:2)

Гол: Троссард

Цікаво, що востаннє Арсенал грав в 1/4 фіналу ЛЧ у 2010 році проти Барселони (1:1, 1:4). З 2011 по 2017 рр. клуб вилітав зі стадії 1/8 фіналу.

• Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу турніру відбудеться 15 березня;
  • Зінченко у нинішньому сезоні провів за Арсенал 29 матчів, у яких забив один гол та віддав одну результативну передачу.